Your search returned 3 results. Subscribe to this search

|
1. Optimal Level of reserve holdings: An empirical investigation in the case of Albania

by Shijaku, Gert.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Bank of albania 2012Availability: Items available for loan: (1).

2. Zhvillimi i NVM-ve në Kosovë

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Riinvest 2001Other title: Profili, Rrethina institucionale dhe konkuruese e Ndërmarrjeve të vogla dhe të Mesme në Kosovë.Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 330.33 ZHVILLIMI 2001] (1).

3. Local economic development in Kosova

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtina Riinvest 2002Other title: Promoting economic development through civil society .Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 330.332 LOCAL 2002] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës