Your search returned 5 results. Subscribe to this search

|
1. Mikro ekonomia

by Pollozhani, Petrit.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tetovë Arbëria Design 2015Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 330.101.541 POLLOZHANI 2015] (1).

2. Mikro Ekonomia

by Pollozhani, Petrit.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tetovë Arbëria Design 2014Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 330.101.542(075.8) POLLOZHANI 2014] (1).

3. Hyrje në ekonomi

by Pollozhani, Petrit.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tetovë Arbëria Design 2016Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 330 POLLOZHANI 2016] (1).

4. Struktura ekonomike dhe punësimi si prezantues të zhvillimit ekonomik

by Pollozhani, Petrit.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Sturgë Universiteti i Tetovës 2008Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 330.101.54 POLLOZHANI 2008] (1).

5. Ekonomia për juristë

by Pollozhani, Petrit.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tetovë Universiteti i Tetovës 2011Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 330.101.54 POLLOZHANI 2011] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës