Your search returned 4 results. Subscribe to this search

|
1. Hyrje në psikoanalizë Leksione

by Frojd, Zigmund.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Fan Noli 2017Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 159.964.26 FROJD 2017] (1).

2. Psikopatologjia e jetës së përditshme (Mbi harresën, lapsuset, veprimet e gabuara, bestytnitë dhe gabimet)

by Frojd, Zigmund | Edit Dibra,Rexhep Hida,Tamara Gjikondi (Përktheu).

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Fan Noli Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 159.9 FROJD] (1).

3. Jeta dashurore dhe seksualiteti

by Frojd Zigmund.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Fan Noli 2009Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 159.964.24 Frojd 2009] (1).

4. Psikologjia e turmave

by Frojd, Zigmund.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Fan Noli Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 159.964.26 (316.16) Frojd] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës