Your search returned 3 results. Subscribe to this search

|
1. Gramatika e gjuhës së sotme Letrare shqipe- Sintaksa - Sintaksa e fjalisë

by Domi, M | Çeliku, M | Totoni, M | Përnaska, M | Floqi, S.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Rilindja 1991Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 811.18'367 DOMI 1991] (1).

2. Gramatika e gjuhës së sotme letrare shqipe

by Domi, M | Çeliku, M | Totoni, M | Përnaska, Remzi | Floqi, S.

Edition: Sintaksa e fjalisë (maket)Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Enti i teksteve dhe i mjeteve mësimore i Kosovës 1991Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 811.18'367 DOMI 1991] (1).

3. Libri i gjuhës shqipe 2

by Totoni, M | Bubani, Loredan | Basha, N | Dako, N | Lafe, V.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Libri shkollor 1978Other title: Për shkollat e mesme.Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 811.18 TOTONI 1978] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës