Your search returned 3 results. Subscribe to this search

|
1. Gramatika e gjuhës së sotme shqipe

by Kelmendi, Ahmet | Hasimja, Mazllum.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Enti i teksteve dhe i mjeteve mësimore 2002Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 811.18'367 KELMENDI 2002] (1).

2. Gramatika e gjuhës shqipe - Sintaksa

by Kelmendi, Ahmet | Hasimja, Mazllum.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Enti i Teksteve dhe i Mjeteve Mësimore KSAK Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: R-3/4 811.18 KELMENDI] (1).

3. Gramatika e gjuhës shqipe - Fonetika dhe morfologjia

by Mulaku, Latif | Kelmendi, Ahmet.

Edition: Botimi i gjashtëMaterial type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Enti i Teksteve dhe i Mjeteve Mësimore KSAK 1984Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: R-3/4 811.18 MULAKU 1984] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës