Your search returned 4 results. Subscribe to this search

|
1. English II

by Kristo, D | Agolli, E | Bombaj, N | Romano, M.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Enti i Teksteve dhe i Mjeteve Mësimore KSAK 1993Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: R-1/6 811.111 KRISTO] (1).

2. English I

by Kristo, D | Agolli, E | Rumano, M | Bombaj, N.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Enti i Teksteve dhe i Mjeteve Mësimore i Kosovës 1966Other title: Për shkollat e mesme.Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: R-1/6 811.111 KRISTO 1966] (1).

3. English III

by Kristo, D | Nika, Marita | Bombaj, N.

Edition: Botimi i dytëMaterial type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Enti i Teksteve dhe i Mjeteve Mësimore i Kosovës 1996Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: R-1/6 811.111 KRISTO 1996] (1).

4. English III

by Kristo, D | Nika, Marita | Bombaj, N.

Edition: Botimi i tretëMaterial type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Libri shkollor 1999Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: R-1/6 811.111 KRISTO 1999] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës