Your search returned 4 results. Subscribe to this search

|
1. Gjuha shqipe 7 - Gramatikë -Drejtshkrim -Gjuhë e folur dhe e shkruar

by Beci, Bahri | Bubani, Loredan | Gurbardhi, Zamira.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Enti i teksteve dhe i mjeteve mësimore të Kosovës 1997Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 811.18'36 BECI 1997 K.7] (1).

2. Gjuha shqipe 5

by Beci, Bahri | Bubani, Loredan | Gurbardhi, Zamira.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Enti i teksteve dhe i mjteve mësimore i Kosovës 2000Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 811.18'36 BECI 1997 K.7] (1).

3. Fonetika e gjuhës shqipe

by Beci, Bahri.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë EDFA 2004Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 811.18'342 BECI 2004] (1).

4. Gjuha shqipe 6

by Beci, Bahri | Bubani, Loredan | Gurbardhi, Zamira.

Edition: Gramatikë - drejtshkrim gjuhë e folur dhe e shkruarMaterial type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Libri Shkollor 2000Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 811.18'36 BECI 2000 K.6] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës