Refine your search

Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Udhëheqja efiçenca dhe efektiviteti

by Mustafa, Isa.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Rinvest 2004Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 658 MUSTAFA 2004] (1).

2. Udhëheqja efiçenca dhe efektiviteti

by Mustafa, Isa.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Riinvest 2004Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 658 MUSTAFA 2004] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës