Your search returned 4 results. Subscribe to this search

|
1. Media agjensët e komunikimeve

by Berisha, Ibrahimi.

Edition: Botimi i 3Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtina Universiteti AAB : Pen Qendra e Kosovës 2009Availability: Items available for loan: AAB College Library (1).

2. Zhanre të gazetarisë

by Berisha, Ibrahimi.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Universiteti AAB-RIINVEST 2010Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 659.3070 IBRAHIM 2010] (1).

3. Media dhe tranzicioni

by Berisha, Ibrahimi.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Universiteti AAB 2007Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 659.3 BERISHA 2007] (1).

4. Media Agjensët e komunikimeve

by Berisha, Ibrahimi.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Universiteti AAB 2007Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 659.3 BERISHA 207] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës