Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Bazat e menaxhimit - Koncepte dhe aplikime themelore

by Robbins, Stephen P | DeCenzo, David.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë UET Press 2012Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 658 ROBBINS 2013] (1).

2. Komunikimi organizativ (Qasjet dhe prirjet)

by Papa, Michael J | Daniels, Tom D | Spiker Barry K.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë UET Press 2014Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 658.3 PAPA 2014] (2).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës