Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Teori të marrëdhënieve ndërkombëtare disiplina dhe shumëllokshmëria

by Dunne, Tim | Kurki, Milja | Smith, Steve.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë UET/PRESS 2010Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 327 DUNNE 2010] (1).

2. Teori të marrëdhënieve ndërkombëtare -Disiplina dhe shumëllojshmëria

by Dunne, Tim | Smith, Steve | Kurki, Milja.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë UET/Press 2010Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 327 DUNNE 2010] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës