Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Komunikimi organizativ (Qasjet dhe prirjet)

by Papa, Michael J | Daniels, Tom D | Spiker Barry K.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë UET Press 2014Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 658.3 PAPA 2014] (2).

2. Komunikimi organizativ- Qasjet dhe prirjet

by Papa, Michael J | Daniels, Tom D | Spiker, Barry K.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë UET-Press 2009Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 658.3 PAPA 2009] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës