Your search returned 23 results. Subscribe to this search

|
21. Komunikimi organizativ- Qasjet dhe prirjet

by Papa, Michael J | Daniels, Tom D | Spiker, Barry K.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë UET-Press 2009Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 658.3 PAPA 2009] (1).

22. Marrëdhëniet ndërkombëtare të Lindjes së Mesme

by Fawcett, Louise.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë UET/PRESS Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 327 FAWCETT] (1).

23. Anatomia e një krize financiare 2008-2018

by Civici, Adrian.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Uet Press 2018Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 336.74 CIVICI 2018] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës