Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Ekonomia e ndërmarrjes

by Richet, Xavier.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Toena 1997Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 334.723 RICHET 1997] (1).

2. Marrëdhëniet me publikut

by Tartari, Alban.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Botimet Toena 2017Other title: Monografi hyrëse në problematikat dhe tematikat e MP-së.Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 659.4 TARTARI 2017] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës