Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Gjinekologjia - Diagnostifika dhe mjekimi i sëmundjeve gjinekologjike

by Lira, Apostol.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Toena 2013Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 618.1 LIRA 2013] (1).

2. Të njohim veten - Sëmundjet e organeve seksuale femërore dhe mashkullore

by Lira, Apostol.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Toena 2010Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 618.17 LIRA 2010] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës