Your search returned 3 results. Subscribe to this search

|
1. Abortet dhe komplikacionet e tyre

by Gliozheni, Orion | Bimbashi, Astrit | Kallajxhi, Fjodor | Alikaj, Arjan.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Toena 2000Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 616 GLIOZHENI 2000] (1).

2. Lindjet e vështira - Manual për personelin e mesëm shëndetësor

by Bimbashi, Astrit | Gliozheni, Orion.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Toena 2001Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 618.4 BIMBASHI 2001] (1).

3. Infeksionet e periudhës puerperale (pas lindjes)

by Bimbashi, Astrit | Gliozheni, Orion.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Toena 2000Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 616.94 BIMBASHI 2000] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës