Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Alternativa letrare shqiptare

by Vinca, Agim.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Shkup Shkupi 1995Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 821.18.09 VINCA 1995] (1).

2. Shqiptarët mes mitit dhe realitetit

by Vinca, Agim.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Shkup Shkupi 1997Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 821.18-4 VINCA 1997] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës