Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Psikologji edukimi

by Woolfolk, Anita.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Qendra për arsim demokratik 2011Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 37.015.3 WOOLFOLK 2011] (1).

2. Psikologjia Shkenca e proceseve mendore dhe e sjelljes njerëzore

by Maisto, Albert A | Morris, Charles G.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Qendra për Arsim Demokratik 2008Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 159.9 MORRIS 2008] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës