Your search returned 3 results. Subscribe to this search

|
1. Si të shkruajmë ese dhe detyra universitare

by McMillan, Kathleen.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Qendra për arsim demokratik 2010Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 808.1 MCMILLAN 2010] (1).

2. Si të shkruajmë - procesi dhe shkrimet funksionale

by Nishku, Majlinda.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Qendra për arsim demokratik 2004Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 821.18.18.081] (1).

3. Si të shkruajmë ese - paragrafët, pyetjet dhe vlerësimi

by Musai, Bardhyl | Qenami, Elida | Shqerra, Entela | Shëngjergji, Valbona.

Edition: Botimi i 2-të i plotësuarMaterial type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Qendra për arsim demokratik 2007Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 82.081 MUSAI 2007] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës