Your search returned 24 results. Subscribe to this search

|
21. Nata para apokalipsit

by Trebeshina, Kasëm.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Phoenix 1999Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 821.18-4 TREBESHINA 1999] (1).

22. Dashuria e parë

by Myftari, Bedri.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Phoenix 1997Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 821.18-32 MYFTARI 1997] (1).

23. Shpata e ndryshkur

by Graçi, Virion.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Phoenix 2000Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 821.18-7 GRAÇI 2000] (1).

24. Picirruku dhe karlsoni, njeriu që bantonte mbi çati

by Lindgren, Astrid.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Phoenix 1997Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 821.113.6-93-31 LINDGREN 1997] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës