Your search returned 3 results. Subscribe to this search

|
1. Njerëz dhe gurë

by Kondo, Anastas.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Naim Frashëri 1970Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 821.18-32 KONDO 1970] (1).

2. Kur mbaron dhe kur vdes burri

by Kondo, Anastas.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Naim Frashëri 1990Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 821.18-32 KONDO 1990] (1).

3. le Pont

by Kondo, Anastas.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Naim Frashëri 1972Other title: Recits, esquisses et reportages.Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 821.18-94 KONDO 1972] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës