Your search returned 3 results. Subscribe to this search

|
1. Konventat e Gjenevës të 12 Gushtit 1949 dhe protokollet shtesë

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Komiteti ndërkombëtar i Kryqit të kuq Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 341.33] (2).

2. Disa Konventa të Hages dhe traktate të tjera

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Komiteti Ndërkombëtar i Kryqit të Kuq 2001Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 341.33] (1).

3. E drejta ndërkombëtare humanitare

by Peter Gasper, Hans.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Komiteti ndërkombëtar i kryqit të kuq 2000Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 341.231.14] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës