Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Libri i Abstrakteve

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Kolegji AAB 2015Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 659.3 Libri 2015] (1).

2. Libri i abstrakteve : media mes informacionit masiv dhe marrëdhënieve me publikun

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Kolegji AAB 2016Other title: .Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 659.3 LIBRI 2016] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës