Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Menaxhmenti dhe Menaxhimi i Biznesit

by Bejtullahu, Zeki.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Kolegji AAB 2007Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 658 BEJTULLAHU 2007] (1), AAB Library Ferizaj [Call number: 658 BEJTULLAHU 2007] (1).

2. Kontraste Letrare

by Tafa, Bujar.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Kolegji AAB 2016Other title: Recensione.Availability: Items available for loan: AAB Library Ferizaj [Call number: 82.08 TAFA 2016] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës