Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Vepra penale e dhunimit dhe veprat tjera penale kundër integritetit seksual sipas kodit penal të kosovës - me komentar

by Jonuzi - Shala, Vjosa.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Kolegji AAB 2011Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 343.2 JONUZI 2011] (1).

2. E drejta penale Pjesa e përgjithshme

by Jonuzi - Shala, Vjosa.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Kolegji AAB 2019Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 343(96.51) JONUZI-SHALA 2019] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës