Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Shkenca në (r)evolucion (Refleksione mbi kërkimin,arritjet,teknologjinë,sfidat dhe transformimet shkencore)

by Abazi, Hajdin.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Kolegji AAB 2018Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 001 ABAZI 2018] (1).

2. Takimi në Junik

by Abazi, Hajdin.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Kolegji AAB 2018Other title: Takimi i parë publik diplomatik SHBA - UÇk.Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 821.18-94 ABAZI 2018] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës