Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Kosova drejt pavarësisë dhe integrimit

by Keka, Gjon.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë KGT 2006Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 341.231] (1).

2. E drejtë administrative

by Berisha, Fejzulla.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Pejë KGT 2013Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 342.9 BERISHA 2013] (2).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës