Refine your search

Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Socialdemokracia serbe dhe çështja shqiptare 1903-1914

by Cana, Zekeria.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Instituti Albanologjik i Prishtinës 1986Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 94 CANA 1986] (1).

2. Populli shiptar në kapërcyell të shek. XX

by Cana, Zekeria.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Instituti Albanologjik i Prishtinës 1990Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 94 CANA 1990] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës