Your search returned 3 results. Subscribe to this search

|
1. Ushtrime nga fizika

by Bejtullahu, Rasim | Ajazaj, Hamdi | Shemsedini, Zahadin | Maliqi, Rashit.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Enti i Teksteve dhe i Mjeteve Mësimore KSAK 1988Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: R-3/4 372.853 BEJTULLAHU 1988] (1).

2. Fizika

by Bejtullahu, Rasim | Ajazaj, Hamdi | Shemsedini, Zahadin | Maliqi, Rashit.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Enti i Teksteve dhe i Mjeteve Mësimore KSAK Other title: Për klasën II të arsimit dhe edukimit të mesëm.Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: R-2/6 372.853 BEJTULLAHU] (1).

3. Fizika

by Veseli, Ahmet | Istrefi, Lutfi | Maliqi, Rashit | Ahmetaj, Skender | Skënderi, Skënder | Latifi, Ramiz.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Enti i Teksteve dhe i Mjeteve Mësimore KSAK 1990Other title: Për klasën IV të arsmit dhe edukimt të mesëm.Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: R-2/6 372.853 VESELI 1990] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës