Your search returned 4 results. Subscribe to this search

|
1. Bibliografi - e punimeve pedagogjike të botuara në gjuhën shqipe në periodikun pedagogjik 1945-1978

by Krasniqi, Islam.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Bibloteka kombëtare dhe universitare e Kosovës 2007Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 014.3:37 KRASNIQI 2007] (1).

2. Java e biblotekës në Kosovë

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Bibloteka kombëtare dhe universitare e Kosovës 2011Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 027.54 JAVA 2011] (1).

3. Java e biblotekës në Kosovë

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Bibloteka kombëtare dhe universitare e Kosovës 2010Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 027.54 JAVA 2010] (1).

4. Bibliografia e revistës Koha 1978-1989

by Foniqi, Tahir.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Bibloteka kombëtare dhe universitare e Kosovës 2004Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 011(05) FONIQI 2004] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës