Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Drejtim marketingu - drejtim i drejtuar në treg

by Elmazi, Liljana | Bytyçi, Shaip.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Universiteti AAB 2007Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 339.138 ELMAZI DREJT. 2007] (1).

2. Drejtimi dhe strategjia marketing - situata dhe raste studimi

by Elmazi, Liljana | Bytyçi, Shaip.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë AAB 2007Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 339.138 ELMAZI 2007] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës