Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Martin Krpan-Diplomat dhe Ushtarak

by Jazbec, Milan.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: SHkup, Prishtinë, Tiranë Logos-A 2018Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 341.7/.8 ,JAZBEC 2018] (1).

2. Il diritto europeo e le politiche di integrazione

by Shehu, Natasha.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Bari Edizioni giuseppe laterza 2015Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 341.1 SHEHU 2015] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës