Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Mass Communication in Canada (Sixth Edition)

by Lorimer, Rowland | Gasher, Mike | Skinner, David.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Oxford Oxford University Press 2008Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 659.3 (71) LORIMER 2008] (1).

2. Media dhe shoqëria e informacionit në Shqipëri

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë ISHM 2008Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 659.3 MEDIA 2008] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës