Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Menaxhmenti dhe vendosja

by Kuka, Ibrahim | Shiroka-Pula, Justina.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Rilindja 2006Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 65.012] (1).

2. Vendosja afariste

by Kuka, Ibrahim.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Riinvest 1997Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 334 KUKA 1997] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës