Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Kolizioni i ligjeve - Konflikti ndërkombëtar dhe interlokal i ligjeve

by Kuçi, Hajredin | Bilalli, Asllan.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Iliria 2007Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 341.24] (1).

2. E drejta ndërkombëtare private (Pjesa e përgjithshme)

by Bilalli, Asllan | Kuçi, Hajredin.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Universiteti i Prishtiës 2020Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 341.9 BILALLI 2020] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës