Your search returned 7 results. Subscribe to this search

|
1. Menaxhimi i investimeve

by Mustafa, Muhamet.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Riinvest 2009Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 330.322 MUSTAFA 2009] (1).

2. Menaxhmenti i projekteve investive

by Mustafa, Muhamet.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtin♪7 Riinvest 1997Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 65.01 MUSTAFA 1997] (1).

3. Biznesi i vogël dhe i mesëm

by Mustafa, Muhamet | Kutllovci, Enver | Gashi, Petrit | Krasniqi, Besnik.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: RIINVEST 2006Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 65.011.1 MUSTAFA 2006] (1).

4. Politika e të ardhurave dhe produktiviteti i punës

by Mustafa, Muhamet.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë ZR 1981Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 338.1 MUSTAFA 1981] (1).

5. Kapërcimi i vetmisë

by Mustafa, Muhamet.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë UET Press 2016Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 94 MUSTAFA 2016] (1).

6. Kapërcimi i Vetmisë

by Mustafa, Muhamet.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë UETPRESS 2016Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 94 MUSTAFA 2016] (1).

7. Menaxhimi i investimeve

by Mustafa, Muhamet | Pleurat, Mustafa.

Edition: Botimi i gjashtë i zgjeruarMaterial type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Riinvest 2021Other title: Planifikimi; Analiza dhe vlerësimi i investimeve; Bazat e menaxhimit të projekteve .Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 330.322 MUSTAFA 2021] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës