Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Kosova the Potential

by Meraku, Genc S.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Dukagjini 2008Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 658.8 MERAKU 2008] (1).

2. Kosova the potential

by Meraku, Genc S.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtina Bibloteka Kombëtare dhe Universitare e Kosovës 2008Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 658.8 MERAKU 2008] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës