Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Sistematika e bimëve të larta me elementet e filogjenisë

by Krasniqi, Feriz.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Enti i Teksteve dhe Mjeteve Mësimore i Krahinës Socialiste Autonome të Kosovës 1985Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 581.4 KRASNIQI 1985] (1).

2. Ujitja në Kosovë : menaxhimi i ujërave për bujqësi të qëndrueshme : tryezë shkencore 16 tettor 2014

by Krasniqi, Feriz | Daci, Nexhat | Kabashi, Bashkim.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës 2015Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 631.67 UJITJA 2015] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës