Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Biznesi i vogël dhe ndërmarrësia

by Shuklev, Bobek | Ramadani, Veland.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tetovë Universiteti i evropës jug lindore 2012Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 334.012.64 SHUKLEV 2012] (1).

2. Ndërrmarësia

by Fiti,Taki | Ramadani, Veland.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tetovë Universiteti i Evropës Juglindore 2013Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 334.72] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës