Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Bazat e ekonomisë politike

by Radunoviq, Rajko | Angjeliq, Angjelko.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë ETMMKSAK Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: R-3/2 338.2 RADUNIVIQ] (1).

2. Bazat e ekonomisë politike

by Radunoviq, Rajko | Angjeliq, Angjelko.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Enti i Tekteve dhe i Mjeteve Mësimore KSAK 1982Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: R-4/2 338.2 RADUNOVIQ 1982] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës