Your search returned 3 results. Subscribe to this search

|
1. Për ku je nisur, Shqipëri? - Një vizion mbi programin e rimëkëmbjes ekonomike të Shqipërisë?

by Velija, Vebi.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Bari Onufri 1996Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 33 VELIJA 1996] (1).

2. Për ku je nisur, Shqipëri?

by Velija, Vebi.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Onufri 1996Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 33 VELIJA 1996] (1).

3. Midis ekonomisë dhe politikës

by Velija, Vebi.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Afërdita 1999Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 323 VILIJA 1999] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës