Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Bazat e Menaxhimit Modern

by Tahiri, Isa | Govori, Afrim.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Universiteti AAB 2006Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 658 TAHIRI 2006] (1).

2. Ndërmarrja dhe ekonomia e tregut

by Tahiri, Isa.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë AAB 2006Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 330.03 TAHIRI 2006] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës