Refine your search

Your search returned 4 results. Subscribe to this search

|
1. Teoria e mësimit dhe proceset didaktike të mësimdhënies (Didaktika)

by Zylfiu, Nijazi.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Kolegji Fama 2011Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 37 ZYLFIU 2010] (1).

2. Didaktika

by Zylfiu, Nijazi.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Universitet i Prishtinës 2005Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 371 ZYLFIU 2004] (1).

3. Mendimet pedagogjike dhe humaniste të Naim Frashërit

by Zylfiu, Nijazi.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Enti i teksteve dhe i mjeteve mësimore i krahinës socialiste autonome të Kosovës 1980Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 37 ZYLFIU 1980] (1).

4. Didaktika andragogjike Për instruktorë të ngasësit të automjetit

by Zylfiu, Nijazi.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Tempulli 2007Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 37 ZYLFIU 2007] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës