Your search returned 3 results. Subscribe to this search

|
1. Emra që nuk harrohen - Arsimtarët veteranë (1941-1951) II

by Berisha, Tahir Z.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Enti i teksteve dhe mjeteve mësimore i kosovës 1996Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 37 Berisha, 1996 L.2] (1).

2. Trojet që nuk shuhen

by Berisha, Tahir Z.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Valton 1993Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 908 BERISHA 1993] (1).

3. Emra që nuk harrohen

by Berisha, Tahir Z.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Valton 1994Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 929 BERISHA 1994] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës