Your search returned 8 results. Subscribe to this search

|
1. Teori dhe praktikë gazetarie

by Foniqi, Shaqir.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Rugova Art 2012Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 659.3 FONIQI 2012] (1).

2. Albumi i një Gazetari

by Foniqi, Shaqir.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë RTP 1999Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 070.1/13 FONIQI] (1).

3. Nexhmije Pagarusha Bilbili i Kosovë

by Foniqi, Shaqir.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Adea 1995Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 78.071(495.5)(092) FONIQI 1995] (1).

4. Diell në Janar

by Foniqi, Shaqir.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë 2006Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 821.18-1 FONIQI 2006] (1).

5. Bekim në Bekimin

by Foniqi, Shaqir.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Prishtina Press 2012Other title: Album artistik.Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 821.18-1 FONIQI 2012] (1).

6. Diell me Diell

by Foniqi, Shaqir.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Autori 2005Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 821.18-1 FONIQI 2005] (1).

7. E përndritura Rita

by Foniqi, Shaqir.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë SMS 2013Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 821.18-1 FONIQI 2013] (1).

8. Moisiu dhe Moisiu

by Foniqi, Shaqir.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë ARS Iliria 1994Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: R-3/3 929 FONIQI 1994] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës