Your search returned 7 results. Subscribe to this search

|
1. Drejtim Financiar

by Xhafa, Halit.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë albPAPER 2014Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 658.14 XHAFA 2014] (1).

2. Kontabiliteti i Kosto-Drejtimit

by Lamani, Diana.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë albPAPER 2009Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 657.47 LAMANI 2009] (1).

3. Drejtim financiar ndërkombëtar

by Xhafa Halit.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë albPAPER 2006Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 336.02 XHAFA 2006] (1).

4. Fiskalitete- Taksimi dhe teknikat tatimore

by Bundo,Sherif.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë albPAPER 2012Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 336.2 BUNDO 2012] (1).

5. Reumatologjia

by Tafaj, Argjend.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë albPAPER 2004Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 616.7 TAFAJ 2004] (1).

6. Analiza e pasqyrave financiare

by Shuli, Ingrid | Perri, Rezarta.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Albpaper 2011Availability: Items available for loan: AAB Library Ferizaj [Call number: 658.14/17 SHULI 2011] (1).

7. Drejtimi Financiar

by Xhafa Halit.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Albpaper 2011Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 658.14 XHAFA 2011] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës