Your search returned 5 results. Subscribe to this search

|
1. Teori dhe praktikë gazetarie

by Foniqi, Shaqir.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Rugova Art 2012Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 659.3 FONIQI 2012] (1).

2. E folmja e Petershticës- Fonetikë

by Musliu, Isuf.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Rugova Art 2012Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 811.18'34 MUSLIU 2012] (1).

3. Pasha këtë tokë

by Geci, Rrustem.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Rugova Art 2010Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 821.18-94 GECI 2010] (1).

4. Në një jetë pas krishtit

by Kelmendi, Naim.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Rugova Art 2009Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 821.18-1 KELMENDI 2010] (1).

5. Shaqir Foniqi maestro i gazetarisë

by Peci,Xhemail Ali.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Rugova Art 2015Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 070.1 PECI 2015] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës