Your search returned 3 results. Subscribe to this search

|
1. Shtyllat e Kombit - Publicistikë

by Gjeçovi, Shtjefën.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Reklama 1999Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 008(496.5)(046) GJEÇOVI 1999] (1).

2. Loro Boriçi Kapiteni i futbollit

by Dedja, Skënder | Gjuzi, Nexhat.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Reklama 1998Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 821.18.09 DEDJA 1998] (1).

3. Gjeçovi - Nderi i kombit I Jeta,veprimtaria e shumanshme patriotike, arsimore dhe shkencore

by Mata, Ruzhdi.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Reklama 2000Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 929 MATA 2000] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës