Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Fitonimia dhe Zoonomia e Dushkajës

by Hoxha, Skënder.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Pejë Art Poetika 2010Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 581] (1).

2. Poemë e dhimbjes krenare

by Hoxha, Skënder.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Pejë Art Poetika 2007Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 821.18-1 HOXHA 2007] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës