Your search returned 5 results. Subscribe to this search

|
1. Menaxhmenti dhe Menaxhimi i Biznesit

by Bejtullahu, Zeki.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Kolegji AAB 2007Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 658 BEJTULLAHU 2007] (1), AAB Library Ferizaj [Call number: 658 BEJTULLAHU 2007] (1).

2. Meditime në arrati

by Qeriqi, Ahmet.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Shkrola 2002Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 821.18-31 QERIQI 2002] (1), AAB Library Ferizaj (1).

3. Kontraste Letrare

by Tafa, Bujar.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Kolegji AAB 2016Other title: Recensione.Availability: Items available for loan: AAB Library Ferizaj [Call number: 82.08 TAFA 2016] (1).

4. Materia e Zezë

by Tafa, Bujar.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Kolegji AAV 2016Availability: Items available for loan: AAB Library Ferizaj [Call number: 821.18-1 TAFA 2016] (1).

5. Kursi ekuilibër i kembimit në një ekonomi në zhvillim

by Hoda, Bledor.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë Banka e shqipërisë 2012Availability: Items available for loan: AAB Library Ferizaj [Call number: 336 HODA 2012] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës